Hakkımızda

Samanci Grup 1989 yılından firmamızın kurucusu Oktay Samanci tarafından İstanbul’da tekstil sektörüne girmiş ve 2001 yılında Evermen Triko’yu kurmuştur.

Bünyesinde bulunan Büke, Halifaks ve Evermen markalarıyla yurtiçinde ve dışında yaklaşık 6000’e yakın toptan ve perakende satış yapan bayilerine koleksiyon hazırlayıp aynı zamanda üretimlerini de yapmaktadır. Samanci hazırlamış olduğu özel koleksiyonları Osmanbey, Merter ve Laleli mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Samanci 1989 yılından beri Türkiye’de erkek giyim üretimi yapmaktadır. Büyük üretim hacmi, kaliteli dikimi ve hızlı ürün teslimatı ile birçok büyük markanın ve kendi koleksiyonunun ürünlerini üretmektedir. Müşterilerine erkek giyim ürünleri üretimi konusunda tüm gerekli hizmeti vermektedir.

Örgü ve dikim en son teknolojiler ile üretim yapan ve ikisi de İstanbul’da bulunan fabrikalar Küçükçekmece ve Güngören de bulunmaktadır. İki fabrikada hizmet veren Evermen Triko’nun yıllık üretim kapasitesi 3.300.000 adettir.

Grup tekstil sektörünün dışında Turizm ve İnşaat sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründe İstanbul Küçükçekmece Adliyesi, Halifaks Otel Nişantaşı  ve Büke Otel Şişli ile inşaat sektöründe faliyetlerde bulunmuştur.

Hizmet alanında ise Büke Otel Şişli ve Halifaks Hotel Nişantaşı ile İstanbul’un gözde konumlarından biri olan Şişli de yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlerini ağırlamaktadır.

Kendisi için ilk öncelik olan müşteri güveni ve memnuniyetinin sağlanması doğrultusunda çalışan ve sağlam adımlar atmaya devam eden Samanci Grup, hizmet verdiği tüm sektörlerde en yüksek kaliteyi hedeflemektedir.