Warning: Declaration of A13FRAMEWORK_menu_one_line_left_walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/mahirsam/public_html/samancicorporation.com/wp-content/themes/fatmoon/advance/utilities/menu.php on line 0

Warning: Declaration of A13FRAMEWORK_menu_one_line_right_walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/mahirsam/public_html/samancicorporation.com/wp-content/themes/fatmoon/advance/utilities/menu.php on line 0
Halifaks – Samancı Group

SAMANCI GROUP kurulduğu 1989 yılından beri, Türkiye genelinde 500’e yakın mağazada ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan HALİFAKS’I 2010 yılında bünyesine katmıştır.

 

Ürünlerimizde, HALİFAKS ‘IN kalite anlayışı içerisinde, mevcut olan en iyi hammaddeler kullanılmaktadır. Yıllardır süregelen bir kalite, desen ve renk anlayışıyla ürettiğimiz t-shirt, sweat-shirt ve trikolar, günün renk ve desen akımlarına paralel olarak gelişmektedir.

 

HALİFAKS , ürünlerini kendi markası altında hem ülke içinde hem de yurt dışında pazarlar. Ayrıca yurt içi ve yurt dışından gelen taleplerde, müşterilerinin isteği doğrultusunda, başka marka etiketi ile üretim yapar ve arzu edilen kalitede siparişleri, zamanında teslim eder.

 

HALİFAKS tasarım aşamasından sunumuna… hatta ürünün kullanımına kadar, ‘müşteri memnuniyet ‘ini esas almaktadır.