Üretim

Firmamız Hazır Giyim Triko sektöründe son teknoloji makine parkuru ile Dünya firmaları tarafında kabul görmüş kalitede iplik ve kumaşlarla 1989 yılında 9000 m2 kapalı alanda 500 çalışanı ile yıllık 3.300.000 milyon adet triko ve penye üretim kapasitesine sahiptir.

Firmamız dokuma parkuru 96 SHIMA SEIKI son teknoloji makine parkuru ile çalışmaktadır.

Triko Atölye bölümünde 21 adet remayöz, 11 adet singer, 8 adet overlok, 6 adet reçme ve son teknoloji makine parkuru ile 100 uzman personel çalışmaktadır.

Triko Ütü paket ve kalite kontrol bölümünde toplam 60 personelimiz çalışmakta olup üretim işlemlerini kendi bünyesinde tamamlamaktadır.

T-shirt, sweat-shirt Atölye bölümünde 20 adet juki singer, 17 overlok, 15 adet recme ve son teknoloji makine parkuru ile 600 uzman personel çalışmaktadır.

Ütü paket ve kalite kontrol bölümünde 15 adet ütü ile birlikte toplam 50 personelimiz çalışmakta olup üretim işlemlerini kendi bünyesinde tamamlamaktadır.

Firmamızda üretilen bütün ürünlerimiz yukarıda belirtmiş olduğumuz parkurlardan itina ile işlenerek Öko-Tex 100 kalite damgası anlayışını prensip edinerek ürünlerin bütün asamalarini aşama olan paketleme ve nakliye işlemlerini kendi bünyesinde tamamlamaktadır.

REFERANSLAR