Büke

Samanci Group 1934 yılında beri tekstil alanında faaliyet gösteren Büke markasını 2003 yılında satın alarak bünyesine katmıştır. Büke markası ile hazırlanan koleksiyonlar Osmanbey ve Laleli mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Yüksek kalite işçiliği ve ürünleri ile hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışacak konuma gelen Büke ürünlerini kendi markası ile hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş pazarlama ağıyla müşterilerine sunmaktadır.

İhracat yaptığı ülkeler arasında Rusya, Polonya, Kazakistan, Azerbaycan, Belçika, Almanya, Fransa, İtalya, Fas, Kazakistan Fransa, Mısır, Libya, Iran, Suriye ve Amerika Birleşik devletleri başta gelen ülkelerdendir.

Büke’nin geniş olan müşteri portföyüne başka ağlar eklemek ve günümüzün erkek giyim sektörüne yön verecek adımlar atmak her zaman önemli parametreler olmuştur marka değeri noktasında.

Bu anlamda yatırımlar yapıyor ve gücümüzü arttırmak için uzun vadeli çalışmalar yürütüyoruz.

Hedefimiz kalitemizden, çizgimizden ve yüksek üretim çabamızdan ödün vermeden evrensel bir düşünce, üretim ve sunumla markamızı daha ileriye taşımaktır.

.